» Інформація » Трьох інвесторів допущено до другого етапу конкурсу з будівництва сміттєпереробного заводу

Автор: admin2 от 2-03-2017, 12:50

Трьох інвесторів допущено до другого етапу конкурсу з будівництва сміттєпереробного заводуУ Львівській облдержадміністрації відбулося чергове засідання конкурсної комісії з вибору інвестора на будівництво комплексів з утилізації ТПВ на території області.

За підсумками аналізу поданих інвесторами документів, а також розгляду їхніх презентаційних матеріалів, комісія прийняла рішення допустити до участі в ІІ етапі трьох учасників:

- Інвестиційно-екологічну компанію "ІЕК";
- ТОВ "Глоссворк технолоджі"
- ТОВ "Вейст Менеджмент Системс".

На наступному засіданні комісія озвучить конкурсне завдання ІІ етапу інвестиційного конкурсу.