Як уже повідомлялося, на виконання рішення комісії з питань ТЕБ та НС у районі тривають оперативні виїзди мобільної групи для попередження та виявлення фактів спалювання сухої рослинності. Окрім представників райдержадміністрації та ДСНС у виїздах беруть участь працівники поліції та громадські екологічні інспектори.
В результаті рейдів було складено протоколи на 5 осіб - жителів сіл Опарі, Рихтичі, Грушів, Долішній Лужок та Лішня.. Державним екологічним інспектором винесено Постанови про штраф відповідно до протоколу на 3-х осіб, решта протоколів - в процесі опрацювання. Загальна сума накладених штрафів складає 510 грн.













