Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник повідомив присутніх про доручення голови райдержадміністрації Володимира Шутка про закріплення працівників РДА за територіями для моніторингу стану благоустрою в районі. Він також зазначив, що основна відповідальність за стан довкілля покладається на сільських, селищних голів, які є господарями у своїх селах та селищах.
На нараді обговорено першочергові завдання, які стоять у цьому напрямку та щотижневий підсумок зробленого у кожному населеному пункті, оскільки ситуація щодо чистоти та порядку на наших теренах бажає бути кращою. Один з найважливіших напрямків — інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення та активізація робота сільських адмінкомісій, які мають право штрафувати порушників.













