» Інформація » Сьогодні відбулася робоча нарада з питань проведення в районі місячника довкілля

Сьогодні відбулася робоча нарада з питань проведення в районі місячника довкілля

Автор: admin2 от 22-03-2017, 12:46
 (голосів: 0)

Сьогодні відбулася робоча нарада з питань проведення в районі місячника довкілля Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник повідомив присутніх про доручення голови райдержадміністрації Володимира Шутка про закріплення працівників РДА за територіями для моніторингу стану благоустрою в районі. Він також зазначив, що основна відповідальність за стан довкілля покладається на сільських, селищних голів, які є господарями у своїх селах та селищах.Сьогодні відбулася робоча нарада з питань проведення в районі місячника довкілля На нараді обговорено першочергові завдання, які стоять у цьому напрямку та щотижневий підсумок зробленого у кожному населеному пункті, оскільки ситуація щодо чистоти та порядку на наших теренах бажає бути кращою. Один з найважливіших напрямків — інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення та активізація робота сільських адмінкомісій, які мають право штрафувати порушників.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua