» Інформація » Науковець з Дрогобиччини отримала відзнаку від Президента України

Науковець з Дрогобиччини отримала відзнаку від Президента України

Автор: admin2 от 23-03-2017, 14:14

Науковець з Дрогобиччини отримала відзнаку від Президента УкраїниДержавні нагороди сьогодні, 23 березня, отримали відомі діячі Львівщини. Відзнаки від імені Президента України вручив голова облдержадміністрації Олег Синютка під час засідання Колегії ОДА.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримав учасник Революції Гідності Андрій Кухар. Ще однією гідною відзнакою – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня очільник Львівщини нагородив виконуючого обов’язки голови правління ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» Романа Ярему.

Згідно з Указом Президента України, голова ОДА вручив й почесні звання:

• "Заслужений діяч науки і техніки України" – завідувачеві кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти соціально-гуманітарного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І. Франка Марії Чепіль;
  • "Заслужений художник України" – художникові декоративно-прикладного мистецтва, старшому викладачу Львівської національної академії мистецтв Костянтину Марковичу;
  • "Заслужений працівник сільського господарства України" – директорові Товариства з обмеженою відповідальністю «Галфрост» Анатолію Ключку;
  • "Заслужений журналіст України" – заступнику директора виконавчого філії НТКУ "Львівська регіональна дирекція" Ігорю Гулику.

Окрім цього, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України також було удостоєно доктора ветеринарних наук Оксану Брезвин, за вагомий особистий внесок у розвиток ветеринарної науки.