» Інформація » Відбудеться міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Балтійська хвиля”

Автор: admin1 от 10-04-2017, 09:32

Відбудеться міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Балтійська хвиля”Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з 27 червня по 2 липня 2017 року в м. Таллінні (Естонська Республіка) буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля».

Метою Фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості.

У Фестивалі братиме участь учнівська та студентська молодь, творчі колективи України,  Естонії та інших країн.

Номінації Фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), циркове мистецтво, конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».

Просимо поінформувати про проведення Фестивалю зацікавлені структурні підрозділи, підпорядковані установи, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад, керівників навчальних закладів, творчі колективи, учнівську та студентську молодь, засоби масової інформації.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Фестивалю за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01, 067-407-77-98, 096-596-14-12, 093-214-64-17, 050-447-49-68.

baltyska-hvilya-dodatok.doc [ b] (завантажень: 0)