» Інформація » Учень з Підбужа Роман Бабій отримав гран-прі Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми діти твої, Україно!»

Учень з Підбужа Роман Бабій отримав гран-прі Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми діти твої, Україно!»

Автор: admin1 от 21-04-2017, 15:51
 (голосів: 0)

Учень з Підбужа Роман Бабій отримав гран-прі Всеукраїнського  літературного конкурсу «Ми діти твої, Україно!»Конкурс ще в 1998 році ініціювала газета «Кримська світлиця» і вже другий рік поспіль він проходить у Києві. Для участі у конкурсі  було подано близько ста заявок з майже усіх регіонів України, і серед них - вісім з Криму. Фіналістами стали 15 учасників, усі вони отримали дипломи, подарунки та грошові премії. 17 квітня переможці були запрошені до Києва для участі у фінальній церемонії нагородження, яка  відбулася  у приміщенні Театру на Подолі.

Гран-прі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Ми діти твої, Україно!» імені кримського поета Данила Кононенка  журі віддало Роману Бабію учню 10 класу Підбузького НВК І-ІІІ ступенів. Перше місце у номінації «публіцистика» поділили Катя Гетало з Херсонської області та Мирослава Терещенко з Київщини. Перші місця у номінаціях «поезія» та «проза» отримала Ілона Котовщик з Київської області.

Організатори видали збірку творів конкурсантів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua