Сьогодні, 18 травня, з нагоди Міжнародного дня вишиванки для працівників Дрогобицької райдержадміністрації виступив народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Вишиванка». Голова райдержадміністрації Володимир Шутко та заступник голови районної ради Володимир Стецівка привітали присутніх з цим святом та наголосили, що вишиванка символізує наш незламний український народ. Це гарно оздоблений символ, який обожнюють справжні патріоти своєї землі.
Після цього перед будинком Дрогобицької районної державної адміністрацією відбувся флешмоб – керівники РДА та районної ради, всі працівники, одягнені у вишиті строї вишикувались, створивши на подвір’ї тризуб та розгорнули шестиметровий вишитий рушник.













