В понеділок, 29 травня, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад зустрівся з громадськими активістами Романом Уневичем та Тарасом Остап’юком з приводу сьогоднішньої акції збору підписів щодо проведення ремонтних робіт на відрізку дороги Стебник-Трускавець.
Присутній на зустрічі в.о. начальника філії «Дрогобицький райавтодор» Ігор Богаченко інформував, що підприємство готове виконати роботи вже з наступного тижня, якщо замовник – Служба автомобільних доріг, проведе зміни в плані робіт на червень місяць.
Завідувач сектору з питань ЖКГ та інфраструктури Ганни Павлюк доповіла, що реагуючи на скарги мешканців району щодо стану дороги Стебник-Трускавець, отримані по лінії «112» Дрогобицькою райдержадміністрацією були відправлені відповідні листи до Служби автомобільних доріг у Львівській області та ДП «Львівський облавтодор» щодо корегування плану робіт та включення дороги Стебник-Трускавець для першочергового капітального ремонту.
Тому, результатом цієї зустрічі стало спільне звернення до голови ЛОДА, від райдержадміністрації підготовлений лист, з клопотанням посприяти якомога швидше провести ремонт дороги, а громадські активісти завтра мають намір особисто зустрітися з Олегом Синюткою.
Довідково
Сьогодні, 29 травня, від 9 год. 30 хв. до 12 год. 30 хв. навпроти пансіонату «Полонина», що знаходиться на відрізку дороги Стебник-Трускавець, проводилася акція збору підписів під відкритим листом до Львівської облдержадміністрації, з вимогою втрутитися у ситуацію та негайно дати вказівки стосовно проведення ремонтних робіт на цій ділянці дороги.
Слід зазначити, що активісти Стебницької громадської організації «Воля Громади» анонсуючи цю акцію повідомляли, що не збираються перекривати вказану ділянку дороги, а будуть проводити лише збір підписів.













