» Інформація » На Львівщині народилося 5 зубренят

На Львівщині народилося 5 зубренят

Автор: admin2 от 13-07-2017, 12:53
 (голосів: 0)

На Львівщині народилося 5 зубренятУ Національному природному парку «Сколівські Бескиди» на Львівщині народилося п’ять зубренят. Зубренята вже зіп'ялися на ноги, проте від матерів не відходять ні на крок.

Як розповідають у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, в теплу пору року зубри харчуються травою і гіллячковим кормом, а взимку проводиться підгодівля такими кормами як сіно, солома, кормові буряки, капуста, концентровані корми.

Зазначимо, що в Сколівських Бескидах на Львівщині діє програма підтримки майданської субпопупяції бізона європейського (Bison bonasus L.) на період 2017-2026 років, завдяки якій успішно збільшується популяція тварин, занесених до Червоної книги України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua