» Інформація » На Львівщині із почестями перепоховали загиблих у липні 1944-го вояків-дивізійників

Автор: admin1 от 24-07-2017, 09:16

На Львівщині із почестями перепоховали загиблих у липні 1944-го вояків-дивізійниківУ неділю, 23 липня, на військовому меморіальному цвинтарі біля села Червоне Золочівського району відбулося урочисте перепоховання 23-ох воїнів-дивізійників, які полягли у битві під Бродами у липні 1944 року.
Віддати шану полеглим прийшли ветерани-дивізійники, духовенство, представники молодіжних організацій, громадськість.
«У 21-му столітті зброєю, силою і великими жертвами гартується нове українське військо, яке здатне не тільки зупинити агресора, але й повернути окуповану територію. І назавжди міцно стати на наших кордонах – кордонах незалежної суверенної соборної України, - зазначив Олег Синютка. - Наші сьогоднішні герої плекають славу поколінь, вони увібрали в себе всі перемоги українців. Ми мусимо шанувати своє військо, свою державу, нашу історію».
Священики відправили поминальне богослужіння. У момент захоронення у честь полеглих воїнів пролунав військовий салют.
Зазначимо, захоронення загиблих у роки Другої Світової війни вояків української дивізії «Галичина», німецького «Вермахту», радянської Червоної армії віднайдені товариством пошуку жертв війни «Пам'ять» під час польових пошукових досліджень на Золочівщині. Також знайдено військові ідентифікатори, які допоможуть більше дізнатись про загиблих.