Про важливість для Дрогобицького регіону автодороги Т14-18 на ділянці Дрогобич-Самбір йшлося на нараді, що відбулася 24 липня з ініціативи голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка. Важливість цього напрямку важко переоцінити, адже ця дорога є візитівкою Дрогобиччини, яка сполучає міста та курорти нашого краю з Польщею та іншими країнами ЄС, проте така значимість не забезпечена якістю дороги, ямковий ремонт – це не вихід з ситуації. Подальший розвиток краю з його унікальними природними, курортними територіями напряму залежить від стану транспортного сполучення. Впродовж останніх десятиліть на цій дорозі проводились, в основному, поточні ремонти, дорожнє покриття повністю вичерпало свій ресурс.
Тому на нараді було вирішено підготувати лист-клопотання до Львівської обласної державної адміністрації про сприяння в найкоротші терміни капітального ремонту дороги Дрогобич-Самбір за підписом міських голів Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава, селищного голови Східниці, голів районної держадміністрації та районної ради. Саме капітальний ремонт, такий як зараз проводиться на дорозі Східниця-Пісочне, дозволить отримати гарантовану якість, як мінімум на десять років та зекономити кошти на щорічному й не ефективному «засипанню ямок».
Також учасники наради підтримали звернення до мешканців Дрогобиччини віднестися з розумінням до даної ситуації, адже при позитивному вирішенні питання, ремонт може розпочатися не скоріше, ніж в кінці серпня. Але для довготривалого експлуатаційного утримання дороги – лише капітальний ремонт є найкращим варіантом.













