Всеукраїнське літературно-мистецького свято «Я син народа, що вгору йде» щорічно проводиться на батьківщині Івана Франка, в селі Нагуєвичі. Підготовка до нього розпочалася вже кілька місяців тому, а сьогодні відбулося перше засідання організаційного комітету, яке провели голова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора. Начальник відділу культури і туризму Надія Козар ознайомила присутніх з орієнтовною програмою святкування, узгодженою і з міським відділом культури Дрогобича.
27 серпня в Дрогобичі в міському народному домі відбудеться церемонія нагородження лауреатів Міжнародної премії імені Івана Франка, на яке запрошені представники Міжнародного журі з різних міст України, очікується приїзд гостей з-за кордону.
Про підготовку до заходу розповів директор державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак. Музеєм запланована надзвичайно цікава та насичена програма, протягом двох днів біля садиби І. Франка, приміщення музею та в Будинку літератора відбуватимуться різноманітні майстер-класи, наукові конференції, театральні дійства під відкритим небом та інші заходи.
Більш конкретна та узгоджена програма святкувань буде обговорюватись на наступному засіданні оргкомітету.













