7 липня, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський нагородив поліціянтів, які проявили героїм та мужність під час звільнення заручників у психіатричній лікарні м. Львова.
«Хотів би подякувати тим правоохоронцям, які оперативно спрацювали і виконали свої функціональні обов’язки на належному рівні. Дякую, що ви є і що Ви забезпечили правопорядок», - зазначив Ростислав Замлинський.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та особисту мужність і відвагу, виявлені під час усунення загрози для життя і здоров'я людей, цінними подарунками від Львівської ОДА нагороджені: Станіслав Гетьман, Назар Олех, Володимир Смолинець, Богдан Гадомський, Юрій Тиравський, Роман Бліхарський.













