» Інформація » На Львівщині відзначили працівників поліції за героїзм під час звільнення заручників у психіатричній лікарні

На Львівщині відзначили працівників поліції за героїзм під час звільнення заручників у психіатричній лікарні

Автор: admin1 от 7-08-2017, 11:46
 (голосів: 0)

На Львівщині відзначили працівників поліції за героїзм під час звільнення заручників у психіатричній лікарні7 липня, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський нагородив поліціянтів, які проявили героїм та мужність під час звільнення заручників у психіатричній лікарні м. Львова.
«Хотів би подякувати тим правоохоронцям, які оперативно спрацювали і виконали свої функціональні обов’язки на належному рівні. Дякую, що ви є і що Ви забезпечили правопорядок», - зазначив Ростислав Замлинський. 
За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та особисту мужність і відвагу, виявлені під час усунення загрози для життя і здоров'я людей, цінними подарунками від Львівської ОДА нагороджені: Станіслав Гетьман, Назар Олех, Володимир Смолинець, Богдан Гадомський, Юрій Тиравський, Роман Бліхарський.

На Львівщині відзначили працівників поліції за героїзм під час звільнення заручників у психіатричній лікарні

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua