» Інформація » 96,4 млн гривень – на потреби області

96,4 млн гривень – на потреби області

Автор: admin2 от 11-08-2017, 17:05

96,4 млн гривень – на потреби областіДепартамент фінансів Львівської облдержадміністрації впродовж тижня, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, профінансував 96,4 млн гривень.

Із них 44,5 млн грн спрямовано на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг, 5,0 млн грн – для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові, 1,3 млн грн -забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями - медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією, 1,2 млн грн – для закупки спеціалізованих шкільних автобусів з можливістю перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування (інвалідних візків).

Також крім захищених та інших першочергових видатків виділено кошти на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 6,8 млн грн, надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 0,7 млн грн, програму енергозбереження для населення – 0,6 млн грн, надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями до голови обласної ради – 0,6 млн грн, спортивні майданчики – 0,5 млн грн, покращення медичної допомоги хворим з легеневою гіпертензією – 0,4 млн грн, охорону навколишнього природного середовища – 0,4 млн грн, сприяння діяльності телебачення і радіомовлення – 0,2 млн гривень.