» Інформація » Благодійна акція «На прищепках» зібрала більше 8 тисяч гривень

Благодійна акція «На прищепках» зібрала більше 8 тисяч гривень

Автор: admin2 от 14-08-2017, 14:18
 (голосів: 0)

Благодійна акція «На прищепках» зібрала більше 8 тисяч гривеньУчора у парку навпроти Львівської облдержадміністрації відбулась вже традиційна благодійна фотосушка просто неба "На прищепках". До участі у події долучились близько десяти фотографів та аматорів, які принесли власні кадри.

Окрім фотографів участь у заході могли взяти всі охочі, яким достатньо було прийти та зняти з мотузок ті кадри, щосподобались найбільше, й вкинути до скриньки благодійну пожертву.

Цьогоріч спільним зусиллями вдалось зібрати рекордну суму, а це - 8292 грн., яку буде спрямовано на потреби Мобільного хоспісу для дітей ЗУСДМЦ.

Наступну фотосушку організатори мають намір влаштувати уже восени.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua