» Інформація » Місія ОБСЄ визнала Львівщину безпечною

Місія ОБСЄ визнала Львівщину безпечною

Автор: admin1 от 16-08-2017, 09:56
 (голосів: 0)

Місія ОБСЄ визнала Львівщину безпечноюЗагальна ситуація на Львівщині не є загрозливою - такий висновок оприлюднив на брифінгу сьогодні, 15 серпня, представник моніторингової місії ОБСЄ, яка працює у Львівській, а також Рівненській та Волинській областях, Георгій Калініс.
"Ми уважно слідкуємо за тим, що відбувається на Львівщині, і всі інциденти фіксуємо, адже вони є засобами раннього сповіщення щодо небезпеки. Ми передаємо всю отриману інформацію до головного офісу в Києві, а звідти її скеровують вже до Відня", – повідомив Георгій Калініс. - Наразі ми не можемо сказати, що ситуація на Львівщині є небезпечною. Але ми завжди готові відреагувати, якщо виникнуть ознаки можливого загострення ситуації в області".
Зазначимо, місія ОБСЄ спостерігає за безпекою громадських заходів та рядом екологічних проблем. Також в обов'язки представників ОБСЄ входить відстеження ситуації з внутрішньо переміщеними особами, демобілізованими учасниками АТО, свободою слова, віросповідання тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua