В середу, 16 серпня, в малому залі райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських та фермерських підприємств, на яку були запрошені директори ринків міст Дрогобича, Стебника, Борислава, керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, представники Дрогобицького управління водного господарства, начальник та спеціалісти управління Держпродспоживлужби в Дрогобицькому районі. Провів нараду заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник.
Про реорганізацію Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області інформував провідний фахівець відділу державного контролю ГУ
Держпродспоживслужби у Львівській області Віталій Осірак. Він пояснив, що всі лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи області переводять у склад двох акредитованих – міжрайонної лабораторії у Пустомитах та Львівської регіональної лабораторії. Працівники лабораторій пройдуть атестацію, яка розпочнеться 30 серпня. Додамо, що реорганізація лабораторій ветсанекспертизи розпочалася 14 липня і має завершитися до 15 вересня.
Про програми підтримки розвитку агропромислового комплексу розповів головний спеціаліст сектору фінансового та організаційного забезпечення департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Ігор Цвігун. Він також наголосив на програмах кредитування юридичних осіб для придбання сільськогосподарської техніки та інше.
Заступник начальника Дрогобицького управління водного господарства Петро Тітов провів роз’яснення щодо надання дозвільних документів на спеціальне водокористування, ознайомив з документами, які подаються адміністратору, процедурою та терміни видачі дозволу.













