» Інформація » На Львівщині відбудеться традиційний українсько-польський Фестиваль Партнерства

На Львівщині відбудеться традиційний українсько-польський Фестиваль Партнерства

Автор: admin2 от 16-08-2017, 17:46

На Львівщині відбудеться традиційний українсько-польський Фестиваль ПартнерстваЗ 8 до 10 вересня року вже в шосте відбудеться один із найбільших широкомасштабних заходів, що спільно організовують  Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада та Генеральне Консульство Республіки Польща у м. Львові.

У програмі фестивалю заплановані: промоційна виставка у сквері «На Валах», де презентуватимуть свій туристичний потенціал та освітні програми польські міста і воєводства, a також міста та райони Львівської області,триденна концертна програма польських та українських гуртів на головній сцені фестивалю на площі Ринок, а також фото виставки «Старовинний Люблін» та «Дондроформи» від Генріха Цірути.

В межах Фестивалю також відбудеться Форум партнерства, під час якого проведуть дискусії на теми українсько-польського партнерства для розвитку гірських територій, культурної дипломатії та реформи децентралізації.

Ознайомитися з детальною програмою Фестивалю можна тут.