Сьогодні у Львівській обласній філармонії більш як тридцятьом матерям та дружинам Героїв АТО вручили почесні відзнаки, прапори та грошові нагороди.
Висловити слова вдячності рідним та близьким Героїв прийшов і голова Львівської ОДА Олег Синютка.
«Не було би подвигів ваших рідних - не було би нашої незалежної держави. Попри велике горе, яке вас спіткало, ви повинні памятати, що вони поклали свої життя недаремно», - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Полеглих воїн АТО вшанували хвилиною мовчання, а хорова капелла «Дударик» виконала «Отче наш» та «Боже великий, єдиний».













