Сьогодні відбулося пленарне засідання чергової XVII сесії районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Сікора. У засіданні взяли голова райдержадміністрації Володимир Шутко, депутат обласної ради Михайло Задорожний. Сесія розглянула питання, внесені до порядку денного: про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2017 р., про виконання районного бюджету району за І півріччя 2017 р., про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2017 р., про стан підготовки народногосподарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, про стан автопасажирських перевезень на території Дрогобицького району, про хід виконання Комплексної програми енергозбереження в бюджетних установах району тощо. Найбільше критичних зауважень депутати мали при розгляді питання доріг, втім, вони у більшості залишилися без конкретних відповідей, оскільки керівники обласних дорожніх служб вкотре проігнорували запрошення на сесію.
Оскільки кожна територія має свої проблемні питання, вирішення яких потребує додаткових коштів, активна дискусія розгорнулася при розгляді питання змін до бюджету. З деякими доповненнями рішення все ж було прийняте, що дозволить дофінансувати придбання квартир для дітей-сиріт, завершити роботи на окремихоб'єктах соціальної сфери району, забезпечити виплати інвалідам. Цим рішенням також затверджена субвенція з державного бюджету в сумі 4, 6 млн грн для надання грошової компенсації на придбання житла двом інвалідам АТО та чотирьом сім'ям загиблих бійців.
Сесія також прийняла звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Фонду державного майна України щодо екологічної ситуації, що склалася на території Дрогобицького району внаслідок діяльності ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».













