Сьогодні о 12.00 год. в приміщенні райдержадміністрації, у малій залі засідань (ІІІ поверх) відбудеться прес-конференція голови райдержадміністрації Володимира Шутка за участю представників влади міст регіону, керівників спеціалізованих служб, СГХП “Полімінерал” з приводу ситуації щодо карстового провалля поблизу автодороги Дрогобич-Трускавець.













