Комісія на чолі із заступником голови райдержадміністрації Іваном Мізерником обстежила стан проведення рекультивації 1,4 га виположеного схилу Солецького кар'єру на території Болехівської сільської ради, який орендує ПАТ “Дрогобицьке заводоуправління будівельних матеріалів” (Дрогобицький цегельний завод). В обстеженні взяла участь голова Болехівської сільської ради Ірина Кіс.
Акт обстеження буде затверджений головою райдержадміністрації Володимиром Шутком.
Рекультивована ділянка переходить до земель запасу Болехівської сільської ради. Йдеться про дальше використання землі, в тому числі, для заліснення.













