» Інформація » Старт осінньої лісокультурної компанії на Дрогобиччині

Старт осінньої лісокультурної компанії на Дрогобиччині

Автор: admin1 от 20-10-2017, 14:11
 (голосів: 0)

Старт осінньої лісокультурної компанії на Дрогобиччині18 жовтня у Дрогобицькому дочірньому підприємстві «Галсільліс» провели садіння лісових культур.
У створенні нових насаджень взяли участь депутати Львівської обласної ради, керівництво Дрогобицької райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування, керівництво та працівники біржі «Галконтракт», голова асоціації деревообробників Львівщини та керівництво ОКС ЛГП «Галсільліс». На території підприємства, яке займає переважно рівнинну територію, було висаджено саджанці дуба звичайного у кількості 3 тис. штук та супутніх порід згідно запроектованого складу.
«Вирощування лісу – багаторічна та клопітка праця. Для створення лісових насаджень підприємства ОКС ЛГП «Галсільліс» щорічно проводять заготівлю понад 10 тисяч кілограмів лісового насіння. Стандартний садивний матеріал вирощується на розсадниках підприємства, а пізніше – висаджується на лісові ділянки», – підсумовує генеральний директор Володимир Мельник.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua