26 жовтня відбулося виїзне комісія засідання Дрогобицької райдержадміністрації по визначенню вартості та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника та за участі начальника управління агропромислового розвитку Віталія Мойсеєнка, керівника відділу містобудування та архітектури Юрія Довганича, в.о. директора ДП «Дрогобицький лісгосп», генерального директора ПІІ ТзОВ «Аква-Еко» Валерія Супруненка.
Комісія оглянула дві ділянки в Доброгостівському та одну в Трускавецькому лісництвах, де були надані ділянки під гірничий відвід ПІІ ТзОВ «Аква-Еко» та затвердила розрахунок відшкодування збитків Державному підприємству «Дрогобицький лісгосп» в розмірі майже 590 тисяч гривень.













