» Інформація » На Львівщині відбудеться II Форум громадських організацій «Розвиток і партнерство»

На Львівщині відбудеться II Форум громадських організацій «Розвиток і партнерство»

Автор: admin2 от 8-11-2017, 15:48
 (голосів: 0)

На Львівщині відбудеться II Форум громадських організацій «Розвиток і партнерство»20 листопада відбудеться Другий щорічний форум громадських організацій Львівщини «Розвиток і партнерство».

Під час заходу учасники зможуть взяти участь в майстер-класах, попрацювати в форматі «Світового кафе» та запропонувати свої ідеї для  подальшого розвитку громадянського суспільства області.

У програмі  передбачена панельна дискусія, у якій візьме участь заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема  та член наглядової ради «Тепле місто»,  а також підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group Марк Зархін. Усі присутні зможуть поставити питання диспутантам.

Мета Форуму – напрацювати пропозиції представників громадянського суспільства щодо внесення змін до Постанови 1049 від 12 жовтня 2011 року
«Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» та удосконалити навики написання успішних проектів.

Участь у форумі безкоштовна.

Організатори заходу департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно з ГО «Центр громадянських ініціатив», ГО «Реформи разом», ГО «Лабораторія Ідей»,  Міжнародний фонд «Відродження» та ГО «Центр «Жіночі перспективи».

Для участі у Форумі необхідно зареєструватися до 15 листопада 2017 року заповнивши анкету за посиланням

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua