» Інформація » Керівники району вшанували воїнів УПА та АТО

Керівники району вшанували воїнів УПА та АТО

Автор: admin1 от 1-11-2017, 15:07
 (голосів: 0)

Керівники району вшанували воїнів УПА та АТОСьогодні, 1 листопада, після завершення урочистої академії присвяченої 99-ій річниці утворення ЗУНР, на якій голова райдержадміністрації Володимир Шутко закликав присутніх в поминальні дні не забувати запалити свічку на могилах наших героїв, керівники району відвідали алею слави на дрогобицькому цвинтарі.

Голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний та начальник управління АПР Віталій Мойсеєнко вшанували воїнів української повстанської армії та героїв АТО, які поховані на алеї слави та запалили лампадки на їх могилах.

Керівники району вшанували воїнів УПА та АТО
Керівники району вшанували воїнів УПА та АТО
Керівники району вшанували воїнів УПА та АТО
Керівники району вшанували воїнів УПА та АТО
Керівники району вшанували воїнів УПА та АТО
Керівники району вшанували воїнів УПА та АТО

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua