» Інформація » Відбулося повторне обстеження готовності до осінньо-зимового періоду філії “Дрогобицький райавтодор”

Автор: admin2 от 2-11-2017, 12:45

Відбулося повторне обстеження готовності до осінньо-зимового періоду філії “Дрогобицький райавтодор”В обстеженні взяли участь представники департаменту дорожнього господарства,транспорту та зв’язку, департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг у Львівській області, ДП “Львівський облавтодор”. Райдержадміністрацію представляли заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, керівники секторів цивільного захисту та з питань ЖКГ та інфраструктури РДА.

Комісія заактувала стан готовності техніки та наявність піщано-соляної суміші для підсипки доріг та паливно-мастильних матеріалів.

Так, із запланованих 7 одиниць снігоочисної техніки готовими до роботи є 5 одиниць (серед несправних - піскорозкидач). Три одиниці техніки із семи облаштовані GPS. Забезпечення піском становить 83%, сіллю — 40%. Впродовж тижня буде завезено 216 т солі, загальний завіз становитиме 376 тн ( 94%). Резерв паливно-мастильних матеріалів відсутній.

Із 7-ми працівників, необхідних для обслуговування техніки, працює 4 (3 вакансії).

Результати обстеження будуть доведені до керівництва області.