» Інформація » На безпеку водіїв та пішоходів області виділять 120 мільйонів гривень, - Олег Синютка

На безпеку водіїв та пішоходів області виділять 120 мільйонів гривень, - Олег Синютка

Автор: admin2 от 9-11-2017, 14:20
 (голосів: 0)

На безпеку водіїв та пішоходів області виділять 120 мільйонів гривень, - Олег СинюткаЗавдяки Секторальній бюджетній підтримці Європейського Союзу Львівська область матиме додаткових 120 млн гривень для забезпечення безпеки дорожнього руху. Про це сьогодні, 9 листопада, під час огляду ремонтних робіт автомобільної дороги державного значення Н-02 Львів – Тернопіль повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Завдяки роботі департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації ми маємо кошти Секторальної підтримки Європейського Союзу у сумі 120 млн гривень, які будуть використані виключно на безпеку дорожнього руху, - розповів Олег Синютка. - 120 млн гривень будуть використовуватись з нового бюджетного року, конкурс проведений Мініфраструктури».

За його словами, кошти використають на освітлення пішохідних переходів, бар’єрне огородження і усі речі, пов’язані з безпекою дорожнього руху.

«Але першим і найголовнішим є увага водіїв та пішоходів і, звичайно, дотримання правил дорожнього руху», - додав голова Львівської ОДА. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua