Відповідно до плану зустрічей з громадами вчора голова райдержадміністрації Володимир Шутко відвідав Михайлевичі.
Під час зустрічі з громадою села йшлося про найбільш важливі проблеми населеного пункту. Сільський голова Михайло Левицький та мешканці говорили про необхідність ремонту місцевих доріг та мостів. Присутні на зустрічі жителі також озвучили проблему заборгованості із заробітної плати, яку має недіюче на даний час підприємство “Євроген-Україна”.
Директор місцевої школи Світлана Шукост ставила питання про можливість відкриття в селі дитячого садочка.
Після зустрічі голова райдержадміністрації Володимир Шутко разом з начальником управління агропромислового розвитку Віталієм Мойсеєнком та головним лікарем ДРТМО Олександром Слабим оглянули місцеві установи.













