» Інформація » Володимир Шутко відвідав Михайлевичі

Володимир Шутко відвідав Михайлевичі

Автор: admin2 от 15-11-2017, 11:22
 (голосів: 0)

Володимир Шутко відвідав МихайлевичіВідповідно до плану зустрічей з громадами вчора голова райдержадміністрації Володимир Шутко відвідав Михайлевичі.

Під час зустрічі з громадою села йшлося про найбільш важливі проблеми населеного пункту. Сільський голова Михайло Левицький та мешканці говорили про необхідність ремонту місцевих доріг та мостів. Присутні на зустрічі жителі також озвучили проблему заборгованості із заробітної плати, яку має недіюче на даний час підприємство “Євроген-Україна”.

Директор місцевої школи Світлана Шукост ставила питання про можливість відкриття в селі дитячого садочка.

Після зустрічі голова райдержадміністрації Володимир Шутко разом з начальником управління агропромислового розвитку Віталієм Мойсеєнком та головним лікарем ДРТМО Олександром Слабим оглянули місцеві установи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua