» Інформація » Спорудження сміттєпереробного заводу набуло реальних перспектив

Спорудження сміттєпереробного заводу набуло реальних перспектив

Автор: admin2 от 1-11-2013, 09:05
 (голосів: 0)

 

Спорудження сміттєпереробного заводу набуло реальних перспективГолова райдержадміністрації Михайло Винницький провів робочу зустріч з директором “Е.С.П. Технології-Галичина” Василем Глушком з приводу спорудження у Дрогобицькому районі сміттєпереробного заводу.
Ідея, яка на Дрогобиччині вже набила оскому, схоже, може нарешті отримати практичне втілення. Фірма, яка має намір працювати у нашому регіоні, уже розпочала свою діяльність на Стрийщині. В перспективі — спорудження підприємства зі 100%-ю переробкою твердих побутових відходів, завдяки чому відпадає потреба у сміттєзвалищі. Як запевняє інвестор — українська фірма “Е.С.П. Технології”, виробництво не завдасть шкоди довкіллю. На підприємстві буде створено біля 130 робочих місць. І, що найголовніше, район поступово вирішить давно наболілу проблему сміття.
Спорудження заводу планується на території Броницької сільської ради. Сесія сільської ради погодила відведення необхідної земельної ділянки площею 4,2 га ще у 2011 році (рішення від 6 вересня 2011 року №85).
Під час зустрічі очільник району наголосив на необхідності серйозної, довготривалої партнерської співпраці, яка б сприяла розвитку регіону та його екологічній безпеці.
Після розмови в райдержадміністрації голова РДА Михайло Винницький та директор “Е.С.П. Технології-Галичина” Василь Глушко побували на місці спорудження майбутнього підприємства.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua