Спорудження сміттєпереробного заводу набуло реальних перспектив
Голова райдержадміністрації Михайло Винницький провів робочу зустріч з директором “Е.С.П. Технології-Галичина” Василем Глушком з приводу спорудження у Дрогобицькому районі сміттєпереробного заводу.- Ідея, яка на Дрогобиччині вже набила оскому, схоже, може нарешті отримати практичне втілення. Фірма, яка має намір працювати у нашому регіоні, уже розпочала свою діяльність на Стрийщині. В перспективі — спорудження підприємства зі 100%-ю переробкою твердих побутових відходів, завдяки чому відпадає потреба у сміттєзвалищі. Як запевняє інвестор — українська фірма “Е.С.П. Технології”, виробництво не завдасть шкоди довкіллю. На підприємстві буде створено біля 130 робочих місць. І, що найголовніше, район поступово вирішить давно наболілу проблему сміття.
- Спорудження заводу планується на території Броницької сільської ради. Сесія сільської ради погодила відведення необхідної земельної ділянки площею 4,2 га ще у 2011 році (рішення від 6 вересня 2011 року №85).
- Під час зустрічі очільник району наголосив на необхідності серйозної, довготривалої партнерської співпраці, яка б сприяла розвитку регіону та його екологічній безпеці.
- Після розмови в райдержадміністрації голова РДА Михайло Винницький та директор “Е.С.П. Технології-Галичина” Василь Глушко побували на місці спорудження майбутнього підприємства.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам
зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.