» Інформація » На нараді в райдержадміністрації домовилися про кадрове підсилення Райавтодору

На нараді в райдержадміністрації домовилися про кадрове підсилення Райавтодору

Автор: admin2 от 30-11-2017, 15:29
 (голосів: 0)

На нараді в райдержадміністрації домовилися про кадрове підсилення РайавтодоруВчора в райдержадміністрації відбулася нарада з суб'єктами господарської діяльності щодо залучення механізаторів та водіїв на підставі трудових угод на зимовий період для роботи у філії “Дрогобицький райавтодор”. Провів нараду заступник райдержадміністрації Іван Мізерник. Йшлося про надання допомоги Райавтодору, який окрім інших негараздів, має гостру проблему кадрового забезпечення, що не дозволяє належним чином проводити зимове прибирання доріг.

У нараді взяли участь керівник центру зайнятості Богдан Волошин, директор Меденицького професійного ліцею Василь Лужецький, директор Райавтодору Ігор Богаченко та інші.

За підсумками наради досягнуто домовленості про скерування на роботу в дорожню службу на договірних умовах 2 механізаторів, які перебувають на обліку в службі зайнятості, та 1 фахівця від Меденицького ліцею на умовах тимчасової зайнятості. Окрім цього, директорові лцею рекомендовано опрацювати можливість відкриття нових спеціальностей з вивчення тракторної справи, підготовки та перепідготовки механізаторів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua