» Інформація » В Національній академії сухопутних військ нагородили військових

В Національній академії сухопутних військ нагородили військових

Автор: admin1 от 5-12-2017, 09:25
 (голосів: 0)

В Національній академії сухопутних військ нагородили військових4 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив від імені Президента України Петра Порошенка ордени та медаль шістьом військовим.
Нагородження відбулося в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в межах святкування 26-річниці створення Збройних Сил України.
Відтак, за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій, зразкове виконання службових обов’язків орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагородили підполковника Олександра Мельникова, орденом «За мужність» ІІІ ступеня – капітана Олега Небожука, «орденом Данила Галицького» - полковника Андрія Петровського, полковника Миколу Форостяного та полковника Андрія Кадиляка.
Окрім того, медаллю «За військову службу Україні» нагородили старшого солдата Євгенія Шуптаря.

В Національній академії сухопутних військ нагородили військових

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua