» Інформація » На Львівщині активно розвивається інклюзивна освіта

На Львівщині активно розвивається інклюзивна освіта

Автор: admin2 от 19-12-2017, 12:06

На Львівщині активно розвивається інклюзивна освітаУ 2017 - 2018 навчальному році на Львівщині у 225 класах організували інклюзивне навчання для 324 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Відтак, у 23 закладах дошкільної освіти охопили інклюзивною формою навчання 51 вихованця.

Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Зокрема, місцеві ради прийняли рішення про створення інклюзивно-ресурсних центрів у Жовківському, Сколівському, Яворівському районах і місті Дрогобич.

Понад 5 млн гривень субвенції з державного бюджету скерували в райони і міста та ОТГ для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації.