» Інформація » Дух Різдва єднає. Свято в Довгому Гірського

Дух Різдва єднає. Свято в Довгому Гірського

Автор: admin2 от 26-12-2017, 09:44

Дух Різдва єднає. Свято в Довгому ГірськогоДоброю традицією стало проведення Святвечора у Довжанському НВК І – ІІІ ступенів. 22 грудня до шкільної громади долучилися гості - голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник райдержадміністрації Віталій Скоропад та меценатка Мар'яна Піляк. Захід розпочався з розповіді о. Тараса Яворського про важливість Різдва у житті кожного християнина. Далі учні майстерно відіграли сцену з народження Ісуса, яка дуже сподобалася слухачам. Долучився до свята також волонтер Роберто Трані, який розказав про традиції святкування Різдва в Італії та разом з учнями заспівав італійську колядку. Після спільної молитви всі разом сіли до святої вечері. Неймовірна атмосфера радості та піднесення панувала за столом, де спільно сиділи школярі від найменших до найбільших, їхні батьки, вчителі, дирекція школи та гості свята. Лунали колядки, віншування, щирі привітання, в залі витав Дух Різдва.

Свято організувала педагог Ірина Яворська.

Дух Різдва єднає. Свято в Довгому Гірського