» Інформація » На Львівщині відремонтували найбільшу кількість об’єктів соціальної сфери

На Львівщині відремонтували найбільшу кількість об’єктів соціальної сфери

Автор: admin2 от 27-12-2017, 13:04

На Львівщині відремонтували найбільшу кількість об’єктів соціальної сфериБюджет області у 2017 році становив 32 мільярди гривень. З них: соціальні видатки – 29 %, соціально-культурна сфера – 46 %, видатки розвитку – 16 %. За рік вдалось збільшити приріст доходів обласного бюджету на 33%, податки на доходи фізичних осіб зросли на 44%.

«Починаючи від шкіл і народних домів і завершуючи медичними закладами, в тій чи іншій мірі відбувались ремонтні роботи», - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка під час звіту за рік.

За його словами, у 2017 році в області за кошти як державного, так і обласного бюджету реалізували понад 1800 проектів регіонального розвитку вартістю понад 1 млрд грн – від мікропроектів з дрібного ремонту об’єктів соціальної інфраструктури до масштабного будівництва на десятки мільйонів гривень. Зокрема, 417 шкіл, 200 народних домів, 148 дитячих садків, 84 сільських медичних закладів.

Економія бюджетних коштів завдяки системі «Prozorro» становить 1410 млн гривень.