» Інформація » Учасники "Ігор Нескорених - 2017" отримали нові спортивні луки

Учасники "Ігор Нескорених - 2017" отримали нові спортивні луки

Автор: admin1 от 3-01-2018, 15:09
 (голосів: 0)

Учасники "Ігор Нескорених - 2017" отримали нові спортивні лукиCьогодні, 3 січня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка вручив шість спортивних луків учасникам міжнародних спортивних змагань серед поранених військовиків "Ігри Нескорених-2017" (InvictusGames). 
Очільник області привітав спортсменів і подякував за гідне представлення України на міжнародних змаганнях у Торонто.
“На Іграх Нескорених ви показали, що наша країна є сильною і незламною. З цим сучасним обладнанням я переконаний, ви стрілятимете ще краще”, - зазначив Олег Синютка.
Із вітальним словом виступила тренер зі стрільби з лука представників Львівщини - членів національної збірної команди України "Ігор Нескорених-2017" Леся Шах.
“Я хочу щиро подякувати за цю велику справу, що ви зробили для хлопців. Ці луки, якими стріляють чемпіони світу, це останні моделі і у лучному спорті кращого за це обладнання немає'', - наголосила Леся Шах.
Нагадаємо, у 2017 році збірна України завершила свій дебютний виступ на Invictus Games з вражаючим результатом: 14 медалей (8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових) в шести видах спорту і зайняла друге місце в загальному медальному заліку.
Зараз триває реєстрація на відкриті спортивні тестування та на участь в національних "Іграх Нескорених - 2018". Заповнити заявку на участь можна за посиланням.

Учасники "Ігор Нескорених - 2017" отримали нові спортивні луки
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua