» Інформація » У Львові вшанували постать громадського діяча Степана Федака

У Львові вшанували постать громадського діяча Степана Федака

Автор: admin1 от 9-01-2018, 16:10
 (голосів: 0)

У Львові вшанували постать громадського діяча Степана ФедакаСьогодні, 9 січня, громадськість та представники влади вшанували постать громадського діяча, адвоката Степана Федака.
Присутніх привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.
“Днями ми зустріли і розмістили у сім’ях Львівщини понад 200 дітей з Авдіївки і це одне із зерен, що заповідав Степан Федак. Коли ми думаємо, що ми найкращі, давайте згадаємо, що на Сході є наші брати, сестри, сини, які своїм здоров’ям, своїми коштами, які як і Степан Федак допомагають нам зустрічати свято тут. Тільки на справжній історії будується майбутнє”, – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.
На фасаді будинку, у якому проживав відомий меценат на вул. Дорошенка, 48 у місті Львові урочисто відкрили інформаційну дошку.
Опісля присутні виконали Державний Гімн України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua