» Інформація » У межах Програми енергозбереження Львівська ОДА підпише угоди з кредитно-фінансовими установами

У межах Програми енергозбереження Львівська ОДА підпише угоди з кредитно-фінансовими установами

Автор: admin2 от 15-01-2018, 16:16
 (голосів: 0)

У межах Програми енергозбереження Львівська ОДА підпише угоди з кредитно-фінансовими установамиУ середу, 17 січня відбудеться підписання Генеральних угод про співробітництво між банківськими установами та департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА щодо реалізації Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.

Йдеться про надання кредитів на відшкодування відсоткової ставки по програмі енергозбереження для населення області.

Відтак, з метою ефективної реалізації Програми, департамент паливно-енергетичного комплексту та енергозбереження Львівської ОДА запрошує банківські установи та кредитні спілки до співпраці.

Початок заходу об 11:00 год.

Нагадаємо, з 2015 року мешканці Львівщини отримують фінансову допомогу на реалізацію заходів з енергоозбереження в своїх домівках. Львівщина була першою областю, де запровадили такий механізм підтримки населення.

Окрім цього, у 2017 році область отримала понад 400 млн грн з державного бюджету на «теплі кредити».  

Також у Львівській області діє 19 районних та міських програм, і мешканці отримують компенсації одразу з трьох джерел – державного, обласного та районного або міського.  

У 2017 році за програмою енергозбереження для населення видано понад 7,3 тисяч кредитів та з обласного бюджету відшкодовано 18 млн грн.  Інвестиції в енергоефективність склали - 185 млн грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua