» Інформація » Через спалах кору на Львівщині продовжать канікули

Через спалах кору на Львівщині продовжать канікули

Автор: admin2 от 15-01-2018, 17:45
 (голосів: 0)

Через спалах кору на Львівщині продовжать канікулиУ зв’язку з підвищенням захворюваності на кір керівникам загальноосвітніх середніх шкіл, в яких зареєстровано випадки захворювання, рекомендують продовжити канікули до 22 січня.

Про це під час брифінгу сьогодні, 15 січня, повідомила директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

«Сьогодні відбулось засідання обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій, на якій прийняли рішення продовжити канікули у всіх закладах освіти, де зареєстровано хоча б один випадок захворювання. Також необхідно значно посилити вакцинацію населення – як дітей, так і дорослих», - наголосила Ірина Микичак.

Зазначимо, станом на сьогодні, 15 січня, в області захворіло на кір 84 особи, з них 56 дітей. Із загального числа захворілих – 61 випадок захворювання зафіксували у місті Львові. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua