» Інформація » Володимир Шутко: "Збільшення вартості проїзду в громадському транспорті не має перевищувати 20-30%"

Володимир Шутко: "Збільшення вартості проїзду в громадському транспорті не має перевищувати 20-30%"

Автор: admin2 от 23-01-2018, 17:59
 (голосів: 3)

Володимир Шутко: "Збільшення вартості проїзду в громадському транспорті не має перевищувати 20-30%"Сьогодні з приводу чергового підвищення цін на пасажирські перевезення у районі в райдержадміністрації вкотре зібралися сільські, селищні голови , представники громад, перевізники. Розмова, як завжди на цю тему, була тривалою, емоційною, із взаємними звинуваченнями між мешканцями та перевізниками.

Голова Асоціації перевізників Дрогобиччини Йосип Дяків намагався аргументувати зростання тарифів здорожчанням пального, підвищенням заробітної плати тощо.

Представники Снятинки, Летні, Михайлевич, Вороблевич, Ролева, Рихтич, Болехівців, Дорожова, Літині, Ріпчич та інших сіл, сільські, селищні голови категорично заявили, що перевізники не мають жодного розрахунку для підвищення тарифів і необґрунтовано високо піднімають ціни.

Свої пропозиції щодо врегулювання ситуації висловили депутат обласної ради Михайло Задорожний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, голова Асоціації сільських, селищних рад Степан Коваль. Останній, зокрема, повідомив, що Асоціація сільських, селищних рад району має намір звернутися до КМУ щодо відновлення державного регулювання цін на перевезення, до ВРУ — щодо невідкладного прийняття закону про монетизацію пільг.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко попросив пристуніх заспокоїтися і вийти з цієї зустріч з певними рішеннями. Він повідомив, що відповідно до попередньо досягнутої згоди, перевізники не мали права підвищувати ціну включно до Різдвяних свят. Райдержадміністрацією була також поставлена умова про можливе зростання вартості не більше 20-30% (виходячи з особливостей кожного маршруту). “Втім, попри ці домовленості, перевізники, як кажуть, перегнули палицю,” - констатував голова райдержадміністрації. Оскільки пасажирські перевезення — це соціально чутлива тема, Володимир Шутко закликав перевізників до конструктиву і порозуміння та поставив перед ними вимогу - врегулювати підняття вартості проїзду (не більше 20-30%) на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі Дрогобицького район, відповідно до погоджених з сільськими, селищними головами на нараді, яка відбулася 20.12.2017.

 

 

Володимир Шутко: "Збільшення вартості проїзду в громадському транспорті не має перевищувати 20-30%"

 

Володимир Шутко: "Збільшення вартості проїзду в громадському транспорті не має перевищувати 20-30%"

 

Володимир Шутко: "Збільшення вартості проїзду в громадському транспорті не має перевищувати 20-30%"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua