» Інформація » У 2017 році на Львівщині створили 6 скринінгових центрів

У 2017 році на Львівщині створили 6 скринінгових центрів

Автор: admin1 от 25-01-2018, 17:03

У 2017 році на Львівщині створили 6 скринінгових центрівЗавдяки співпраці зі Світовим банком і реалізації проекту «Онкопревенція» в області у 2017 році створили 6 скринінгових центрів із сучасним обладнанням.
Про це повідомила сьогодні під час звіту директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.
“Ці скринінгові центри розміщені у найбільших міжрайонних населених пунктах і вже успішно працюють. Кількість обстежень з кожним місяцем зростає і це дає можливість створити оптимальну модель профілактики раку у жінок”, - наголосила Ірина Микичак.
За її словами, у центрі кожен охочий може безкоштовно пройти мамографічне обстеження, ультразвукове дослідження, УЗД.
У межах проекту "Онкопревенція" понад 400 лікарів пройшли навчання і стажування у провідних європейських клініках, зокрема у Франції, Австрії, Кракові.