» Інформація » На Львівщині помолились за єдність християн

На Львівщині помолились за єдність християн

Автор: admin2 от 26-01-2018, 14:25
 (голосів: 4)

На Львівщині помолились за єдність християнУ Катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ відбулося екуменічне богослужіння за участі представників Церков і християнських спільнот м. Львова. Організували його Курія Львівської Архидієцезії РКЦ в Україні.

Захід організовано в межах Тижня молитов за єдність християн, який тривав з 18 до 25 січня. Темою цьогорічного Тижня молитов стали слова величальної пісні, записаної у старозавітній книзі Виходу - «Твоя правиця, Господи, прославилась у силі». Молитва за єдність християн є традиційною і організовується вже близько 30 років. Започаткував її Генеральний вікарій Львівської Архидієцезії о. Юзеф Павлічек.

Очолили екуменічну молебень Львівський римсько-католицький Митрополит, Архиєпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк) та Єпископ-помічник РКЦ Едвард Кава.

Під час богослужіння священнослужителі спільно з християнами різних конфесій молились про повернення до спільноти Христової Церкви усіх, хто щирим серцем шукає Правди, а також за припинення війни на сході України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua