» Інформація » Цьогоріч з обласного бюджету розвитку профінансують понад 60 об’єктів

Цьогоріч з обласного бюджету розвитку профінансують понад 60 об’єктів

Автор: admin1 от 30-01-2018, 14:18

Цьогоріч з обласного бюджету розвитку профінансують понад 60 об’єктівСьогодні, 30 січня, на сесії обласної ради затвердили розподіл об’єктів, що фінансуються цьогоріч з бюджету розвитку обласного бюджету.
Ресурс обласного бюджету розвитку у 2018 році складає 174 млн грн, в тому числі 51,8 млн грн буде скеровано на співфінансування 15 проектів державного фонду регіонального розвитку. Бюджет розвитку сформовано з трьох джерел: 60 млн - завдяки приватизації майна комунальної власності, 110 млн грн - кошти, що спрямовують із загального фонду у бюджет розвитку в результаті економії, 4 млн грн - це перехідні кошти з 2017 року.
«Загалом, цьогоріч з обласного бюджету розвитку буде профінансовано 66 об’єктів, найбільше в освіті ‑ 30 об’єктів на суму 56,1 млн грн, та охороні здоров’я - 9 об’єктів на суму 41,1 млн грн. Завдяки цим коштам, 36 об’єктів на суму 90,1 млн грн вдасться завершити в поточному році, решта об’єктів є перехідними», - зазначив директор департаменту економічної політики Роман Филипів.
Нагадаємо, що у 2018 році вперше було змінено підходи до формування джерел фінансування обласного бюджету розвитку. Так, 110 млн грн буде направлено на фінансування капітальних видатків обласних установ охорони здоров’я (50 млн грн), освіти (25 млн грн), культури (20 млн грн). соціального захисту (10 млн грн), спорту (5 млн грн) за рахунок оптимізації їх діяльності та зменшення їх споживчих витрат.