» Інформація » Завершився конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства

Автор: admin1 от 23-02-2018, 09:15

Завершився конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства22 лютого, завершився прийом заявок від інститутів громадянського суспільства для участі у конкурсі проектів у межах регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2018 році.
Варто зазначити, що конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства тривав понад місяць – із 23 січня до 22 лютого.
Відтак, усього зареєстрували 71 проект.
Нагадаємо, що загальний обсяг фінансування Конкурсу становить 550,0 тис грн.
Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту (заходу) становить 75% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 40 тис грн.