У Довжанському НВК І - ІІІ ступенів пройшов фізико-математичний тиждень. Учитель математики Марія Кілас та вчитель фізики Ярослава Якуц провели цілу низку заходів: відкриті уроки, математичну конференцію, вікторину з фізики та математики, які охопили учнів 5 - 11 класів.
На завершення для старшокласників організували захоплюючу гру Що? Де? Коли?, яка викликала жвавий інтерес в учнів.
На завершення всіх чекали смачні подарунки!













