» Інформація » “Забезпечення прав та інтересів дітей – наше ключове завдання”, - Оксана Стоколос-Ворончук

Автор: admin1 от 14-03-2018, 09:13

“Забезпечення прав та інтересів дітей – наше ключове завдання”, - Оксана Стоколос-Ворончук13 березня, відбулась нарада щодо соціального захисту дітей з начальниками Служб у справах дітей, під головуванням заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук.
Відтак, під час заходу розглянули впровадження І етапу реформи деінституалізації на Львівщині та напрацювали план дій.
“Забезпечення прав та інтересів дітей – наше ключове завдання. Усі райони повинні активно долучитись до реалізації реформи і розробити плани реформування, які включають питання вивчення і реформування кожного закладу”, - заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.
Так у межах зустрічі порушили питання забезпечення житлом дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування.
“Нам необхідно освоїти кошти субвенції з державного бюджету для забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа. Якщо спрацюємо швидко – зможемо отримати додаткові кошти та забезпечити житлом більшу кількість дітей-сиріт в області”, - зазначив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.
Окрему увагу приділили роботі із дітьми ромської національності, розглянули питання толерантного ставлення суспільства до ромської спільноти.