Вчора, 15 березня відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації у районі працювала комісія Львівського обласного військового комісаріату. Комісія проводила плану перевірку стану ведення військового обліку в установах та на підприємствах Дрогобицького району. Поряд з цим, працівникам, відповідальним за цю ділянку роботи, надано методичну допомогу та визначено першочергові завдання для поліпшення стану ведення військового обліку військовозобов'язаних та призовників.
Члени комісії зустрілися з головою райдержадміністрації Володимиром шутком та інформували його про результати перевірки.













