В районі розпочалися звіти перед громадами сільських, селищних голів. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко доручив своїм заступникам, керівникам структурних підрозділів, зокрема, фінансового управління бути присутніми на звітах, де обговорюються важливі питання розвитку та фінансування територій. Також працівники райдержадміністрації мають інформувати представників громад про те, яку участь у розв'язанні цих проблем бере районна влада, а яку - сільська рада. Громада повинна мати об'єктивну інформацію щодо діяльності обраних нею лідерів. В тому числі, й щодо формування ОТГ, оскільки деякі сільські голови і депутати в тому, що відбувається, намагаються безпідставно звинувачувати райдержадміністрацію.













