» Інформація » Олег Синютка представив звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини

Автор: admin2 от 20-03-2018, 14:27

Олег Синютка представив звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку ЛьвівщиниГолова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прозвітував перед обласною радою про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області у 2017 році.

Зокрема очільник області розповів про ключові досягнення минулого року, серед яких будівництво понад 600 кілометрів доріг, відкриття 84 нових підприємств та 8 нових шкіл, ремонт 1800 об’єктів інфраструктури, відкриття об’єктів альтернативної енергетики.

Опісля голова ЛОДА також відповів на запитання.

Депутати затвердили звіт голови Львівської обласної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області у 2017 році. За таке рішення проголосував 51 депутат.