» Інформація » З бюджету області додатково виділили понад 11 млн гривень на придбання «Школяриків»

Автор: admin2 от 20-03-2018, 17:07

З бюджету області додатково виділили понад 11 млн гривень на придбання «Школяриків»Сьогодні, 20 березня рішенням сесії, залишок освітньої субвенції в сумі 12 млн 598 тис грн спрямували на Програму розвитку освіти області. Зокрема, на придбання шкільних автобусів виділили – 11,3 млн грн, ще 1,3 млн грн скерували на облаштування спортивної інфраструктури.

Окрім цього на оздоровлення дітей інтернатних закладів-  2 100 тис грн, заходи в галузі освіти - 1 500 тис грн.

Загалом внесеними змінами до показників обласного бюджету на 2018 рік на галузь освіти і науки скерували 16 млн 478 тис грн.